Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen...

Mit csináljak? Egyszerűen nincs kedvem tanulni! Tegnap megcsináltam az írásbelit, mára meg direkt meghagytam a szóbelit. Muszáj tanulnom mert holnap írunk töriből+fizikából. De mivel tehetném változatossá, érdekessé a tanulást? Sos!

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Feküdj le aludni, kelj fel este valamikor és akkor tanulj!
2009. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ülj ki a szabadba.
2010. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én kevésbé szerettem az ilyen anyagok, úgymond száraz anyagait, képtelen voltam 10 percnél többet tanulni, ezért beszereztem hasonló, a témával foglalkozó írásokat, esszéket, melyek rövidebben, tömörebben és elég sok esetben szórakoztatóbban adták elő ugyan azt az anyagot, több, addig nem tudott tartalommal érdekesebbé téve azt.

Ami megjegyzem hasznomra is vált, mert egyedi információkat is tanultam egy adott témáról, miközben gyakorlatilag a felét sem tudtam a száraz könyv anyagnak ;)

2010. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!