Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek házifeladat kérdés?

Matek házifeladat kérdés?

Figyelt kérdés

tengeren egy hajó déli irányba halad 80km/h sebességgel, egy másik keletre 40 km/ h sebességgel. a hajük 1-1 egyenes mentén haladnak az egyenesek metszéspontja felé. déli 12 órakor az első hajó 400 km-re, a második 300 km-re van a két egyenes metszéspontjától.

a. mennyi a két hajo távolsága 12 orakor és 13 órakor?

b.ha megállás nélkül haladnak mikor lesznek egymáshoz a legközelebb?

c. mennyi lesz a 2 hajo között a legkisebb távolság?

Légyszi segítsetek!


2014. jan. 4. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Tegnap is kérdezted, tegnap is válaszoltam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

A második linket szerintem minden normális gépen meg lehet nyitni, és "mozgásban" látható a megoldás.

[link]

Ha te nem láttad mégsem, akkor itt van egy fénykép a végeredményről:

[link]

Most is kérem, hogy aki a "geogebratube"-os linket nem látja, legyen szíves jelezni.

2014. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, #2!

Én meg tudom nyitni, de nem tudom lejátszani. Azt látom, amit a mellékelt screenshoton. (Mondjuk lehet, hogy azért, mert telepítve van a NoScript add-on a Firefoxomban.)

2014. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
képen jó, köszi. másodiktől befagy a laptopom
2014. jan. 5. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!