Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Gyermekrajz elemzés. Hogy...

Gyermekrajz elemzés. Hogy kéne elemzeni?

Figyelt kérdés

Pedagógiát tanulok szakközépbe,járunk gyakorlatra is,a szünet elötti házit csinálom épp hétfőre.

Utolsó gyakorlaton kellett kiválasztani egy kisgyereket h rajzoljon nekünk vkit,és arról kell elemzést irni.

Akit én választottam a gyerek a családját rajzolta le,ugy h a kisgyerek van középen és neki van legnagyobb a feje a rajzon. A tesoinak szüleinek mind kisebb a feje,de körülötte állnak.

Olyasmin akarok elindulni h szereti a családját,de én központú mibel magának rajzolt nagy fejet. Ez jó?


2014. jan. 4. 21:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kik állnak mellette,egymáshoz érnek-e,napot, házat ,fát rajzolt-e és milyet ...hová stb stb...
2014. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak ő van középen,jobbrol anyuka, balról apuka,alul jobbra egyik testvér alul balról másik testvér.Ennyi
2014. jan. 4. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez is igaz lehet. Figyelj a színekre is!
2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csak kék filccel van rajzolva :D


2 oldalt kéne összerizsáznom minimum

2014. jan. 4. 21:19
 5/11 anonim válasza:

Szerintem ez annyiban nem jó megközelítés, hogy minden kisgyerek énközpontú. Ez teljesen természetes.

Ha a testük arányai megfelelőek, akkor én nem vonnék le ilyen következtetéseket.

Fogják egymás kezét? Mosolyognak? Színesek?

2014. jan. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

"Utolsó gyakorlaton kellett kiválasztani egy kisgyereket h rajzoljon nekünk vkit,és arról kell elemzést irni."


Én már láttam közelről pedagógust! Égnek áll a hajam és összeszorul a szívem! Te ne menj gyerekek közelébe, ne tanítsd őket semmire! Az első mondatodban öt helyesírási hiba van! Milyen jogon fogod elvárni, hogy bármiből kiemelkedőt nyújtsanak? Hogyan fogod megállapítani, hogy hibázott! Ha ilyenek lesznek a "nemzet napszámosai", akkor milyen lesz a nemzet?!

2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ismered a gyerek korát?az is sokat számít a kidolgozottsági kritériumok közt.Ki vette fel a rajztesztet,milyen a laptartás,milyen színek közül választhatott?Szóval ez elég bonyolult ám...Interneten keress infókat.Taraczközi vagy Vass Zoltán.Látatlanban nagyon nehéz így:-)))
2014. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Azt is leírhatod, hogy miért csak kék filccel rajzolt. Gondolom volt előtte egy csomó színes.

Mennyire figyelt a részletekre?

2014. jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valami bukott diák értékelt!
2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mondtam én vhol h pedagogus akarok lenni? :D sztem nem... vmelyik kérdező egy kérdésbe tul sokat lát bele ugy látszik...


Azt mondta azt hiszem a kisgyerek mikor kérdeztem h miért nem szinezi ki,meg miért csak azzal rajzl h mert szereti ezt a szint olyan szép. 4 éves a gyerek,ezek amolyan pálcika emberek,azt is onnan tudom h kikicsoda h mondat én meg akkor felé irtam. nincs szájuk meg semmi csak a gyereknek nagy kerek feje meg pálcika teste keze lába,a családtagoknak meg kis kerek feje. csak körbe állnak

2014. jan. 4. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!