Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Lefordítanátok nekem ezt a...

KisDuló13 kérdése:

Lefordítanátok nekem ezt a magyar szöveget német jelen idejű szövegre?

Figyelt kérdés

A szünet nagyon jól kezdődik, hiszen sokáig aludhatok és sokat szórakozhatok.

Sokszor megyek lovagolni és ennek nagyon örülök. December 6-án van a Mikulás és már nagyon várom, hogy mit kapok a szüleimtől.

Végre eljött a Mikulás napja és sok csokit kapok. Nemsokára leszedjük a karácsonyi dobozt és kivesszük az adventi koszorút. Meggyújtjuk a 2. gyertyát.

Csak telnek a napok. Megyek edzésre szinte minden nap, ami nagyon jó, mert örülök hogy lovak közt lehetek.. A szünet arra jó, hogy kipihenjük magunkat, és várjuk a karácsonyt. Én nagyon szeretem a karácsonyt, hiszen ajándékozok más embereknek és én is sok ajándékot kapok.

Eljött a karácsony első napja, szenteste. Anya főzi a sok különböző ételt. Apa díszíti a házat, különféle fényekkel, izzókkal. Mi, a bátyámmal a karácsonyfát díszítjük és nagyon jól szórakozunk közben. Este átjön a nagypapám és a nagymamám. Vacsorázunk, aztán jön az ajándékozás. Én tabletet és fejhallgatót kaptam.

Eljött a karácson 2. napja. Most mi megyünk a nagymamámhoz és ott vannak anya testvérei és annak családjai. Megebédelünk és megint ajándékozunk. Aztán estig jókat nevetünk és beszélgetünk.

A karácsony 3. napján apa részéről vendégeljük meg a családot. Ők is ebédre jönnek. Megebédelünk, beszélgetünk jó sokat, és mennek haza.

A karácson utáni napokban nagyon várjuk a szilvesztert. Én a barátaimmal szórakozok és nagyon jól mulatunk. nem alszunk egész este.

Nagyon jól és eseménydúsan telik a szünetem, csak az a kár hogy ennyire rövid. Most már az őszi szünetet várom.



#német #fordítás #fogalmazás #karácsonyi német fogalmazás
2014. jan. 5. 12:59
 1/4 anonim válasza:

Die Pause beginnt sehr gut , wie lange kann ich viel schlafen und Spaß haben.

Eine Menge Zeit, ich werde dies zu reiten und ich bin sehr glücklich. Santa Claus ist der 6. Dezember und ich freue mich auf das, was ich von meinen Eltern bekommen .

Endlich kam der Tag der Weihnachtsmann und immer eine Menge von Schokolade. Bald werden die Weihnachts-Boxen werden geerntet und von der Adventskranz entfernt . Zünden Sie die zweite Kerze.

Nur die Tage vergehen. Ich bin zum Training gehen fast jeden Tag , was sehr gut ist, weil ich gerne unter den Pferden zu sein .. Die Pause ist gut , um uns auszuruhen , und wir freuen uns auf Weihnachten. Ich mag die Weihnachtszeit , weil andere Menschen zu schenken , und ich habe immer eine Menge Geschenke .

Kam der erste Tag von Weihnachten, Heiligabend. Mama kocht eine Menge von verschiedenen Lebensmitteln. Vater schmückt das Haus , verschiedene Leuchten, Glühlampen. Wir schmücken den Weihnachtsbaum mit meinem Bruder und sehr gut unterwegs unterhalten. Abend kommt über meinen Großvater und meine Großmutter. Abendessen, dann kommt das Geschenk. Ich habe meine Tablette und Kopfhörer.

Ou wurde Zweiter Tag . Jetzt gehen wir zu meiner Großmutter und Mutter sind es Brüder und seine Familie. Mittagessen und wieder spenden . Dann lachen und reden Gefäße Abend .

Weihnachten 3 Tag Familienmitglieder des Vaters zu uns kommen .. Sie kommen auch in für das Mittagessen. Mittagessen , reden viel , und nach Hause gehen .

Tage nach Karatschi freuen uns auf den Silvesterabend . Ich war Playin sehr gut und Spaß mit meinen Freunden. wir schlafen nicht die ganze Nacht.

Sehr gute und erlebnisreiche Zeit in der Pause , nur schade, dass so kurz. Jetzt freue ich mich auf den Herbstferien .

2014. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet,hogy nem lett tökéletes de nem lehet benne olyan sok hiba......
2014. jan. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!!!:)
2014. jan. 14. 19:38
 4/4 anonim válasza:
Nincs mit.... :D :D :D
2014. márc. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!