Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tud mondani nekem egy...

Valaki tud mondani nekem egy olyan helyet ahova jól el lehet dugni a puskát? (matek doga lesz)

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ő… Milyen puska?


Én így kapásból a hegedűtokot javaslom.

2014. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a végbeledet javaslom.
2014. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Baromságokat nem kérek kösz
2014. jan. 8. 00:02
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
A fejedbe. Egyszerű az egész, megtanulod, és elő se kell venni. És nincs lebukás, meg idegeskedés. :)
2014. jan. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Tolltartó, zseb, lábad alá?
2014. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 reptoid ***** válasza:
Homlokodra fordítva ráírva? Így a tanár nem fogja tudni elolvasni, de te igen egy kis tükörrel.
2014. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kólásüveg címkéjét leveszed, belülre ráírod apró betűkkel, visszaragasztod.
2014. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha sokszor leírod a puska tartalmát,megmarad a fejedben. :)
2014. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A legegyszerűbb a szemhéjad belsejében,ott senki nem látja csak te ha pislogsz...csak sajnos kicsi a hely:/.

Am a legegyszerűbb ha a ceruzára írod rá:) még a legszigorúbb tanáromnál is lehetett úgy puskázni:D csak figyelj oda,ha arra megy jól markold meg,nehogy meglássa a firkát:D

Volt olyan tanár,aki minden órán íratott pár gyerekkel és saját lapot kellett vinni(első pados doga) és úgy diktálta a kérdéseket..ott magára a lapra rálehetett írni pár dolgot és írás közben kiradírozni:D

Persze a legegyszerűbb tanulni,de már a puska megírásával jegyzel meg dolgokat,ha odafigyelsz:)

2014. febr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!