Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok nekem mondani a...

Tudnátok nekem mondani a Tanár úr, kérem! -ből helyzet- és jellemkomikumokat mondani?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat ne írjatok, hogy olvassam el (mert nem fogom), vagy hogy keressek rá neten (mert kerestem, de nem találtam). Előre is köszöntem szépen.

2013. dec. 27. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
2013. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, de ha pont ezt nem vagy hajlandó elolvasni, ami egy rövid, maximum két órás olvasmány, 90%-a diákcsíny, és a diákok problémáinak komikus leírása, ráadásul szórakoztató és vicces, akkor bukjál meg!

Ne segítsetek neki, nem érdemli meg!

2013. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

"Lehetőleg olyat ne írjatok, hogy olvassam el (mert nem fogom), vagy hogy keressek rá neten (mert kerestem, de nem találtam)."

De nagy arcod van, te gyerek! Én a helyedben szégyellném magam, hogy a kulturális igénytelenségem miatt és azért is, hogy Z-generációs kölyökként nem tudom használni az internetet.

2013. dec. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a történetet én is megtaláltam, és az internetet remekül használom.

Azért nem olvasom el, mert nem érdekelnek az ilyen könyvek, de ezenkívül rengeteget olvasok.Egyébként a Röhög az egész osztályt elolvastam, de nekem nem szórakoztató.

2013. dec. 28. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért jársz iskolába, hogy szórakozzál...
2013. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!