Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kell kimondani a következ...

Hogy kell kimondani a következő mondatokat angolul?

Figyelt kérdés

1.You can enter Castle Hill through Heroes' Gate. It was build from stones of the 15th century Castle Gate.

2.The Fire Tower is at the foot of Castle Hill. The lower part of the tower is from the Middle Ages.

3.The Cathedral is in the the centre of the Castle. It is a huge building Queen Gizella built it in the 11th century.

4.The Statue of the Holy Trinity is in front of the Cathedral.

5.The Archbishop's Palace stands on the foundation of the Royal Palace. Fellner Jakab built it in the 18th century.

6.Gizella Chapel is in a small building next to the Archbishop's Palace. You can see frescoes from the 13th century on its walls.

7.Next to the Statues of King István and Queen Gizella you can take wonderful photos of the famous Veszprém bridge called the Viaduct and the Bakony Hills.


2009. nov. 30. 16:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1.Jú ken entör Kasztl Hill trúsz[pöszén próbáld az SZ-t:)] héróz gét.It vaz bild from sztónz ov dö fiftínsz[pöszén] szencsöri Kasztl gét.

2.Dö fájör tauer iz et dö fút of Kasztl Hill. Dö lavör part ov dö tauer iz from dö Middl Éjdzsiz.

3.Dö katedra'l iz in dö szentör ov dö Kasztl. it iz ö hjúdzs bilding Kvín Gizella bilt it in dö ilevönsz[pöszén] szencsöri.

4. Dö sztettyu ov dö Holy Triniti iz in front ov dö Katedra'l.

5.Dö arhbiszsop'z palösz sztendz on dö faundésön ov dö Royal Palösz. Fellner Jakab bilt it in dö éjtínsz[pöszén] szencsöri.

6.Gizella Chepöl iz in ö szmoll bilding nekszt to dö Arhbiszsop Palösz. Jú ken szí freszkoz from dö szörtínsz[pöszén mindkét SZ-t:D] szencsöri itc vollz.

7. Nekszt tu dö Sztettyúz ov King István end Kvín Gizella jú ken ték vandöfúl fotóz ov dö féjmösz Veszprém briddzs kolld dö Viadakt end dö Bakony Hillz.


Húúú..hát..valahogy így,remélem tényleg szükséged van rá,és nem csak szivatni akarod az embereket:DD

Hmm..,remélem segítettem!:)

[18L]

2009. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minden elismerésem 18/L-nek, én erre nem vállalkoztam (tulajdonképpen elvből), mire kell ez neked?

Néhány korrekció:

1. through nem "trúsz", az az igazság, hanem szrú (pöszén)

It vaz bilT, rosszul volt írva az eredetiben is

2. lower nem lávör, az a szerető, hanem lóúö

3.-4. cathedral: köszídröl (pöszén)

6. On itsz vólz: az on kimaradt

2009. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm,hogy kijavítottad a hibáimat!:$:)

De látod,Te még erre is vállalkoztál!:))

2009. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi hogy leírtad... nem szivatni akarok senkit meg kell tanulni és nem tudtam a pontos kiejtést... nagyon köszönöm... :)
2009. dec. 1. 14:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Háth,nagyon szívesen!:))

Ügyes legyél!:D

2009. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem beteg lettem?! holnap kellene felelnem és mára megbetegedtem... csak én lehetek ilyen szerencsétlen...
2009. dec. 3. 12:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Jujj..:S

Legalább megúszod..:)

Jobbulást!:S:)


Am hány éves vagy? Már bocsi:)

2009. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
13/L
2009. dec. 4. 13:52
 9/14 anonim ***** válasza:
:)))
2009. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
:s ????
2009. dec. 4. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!