Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Légy jó mindhalálig fogalmazás?

Manusz501 kérdése:

Légy jó mindhalálig fogalmazás?

Figyelt kérdés

Légy jó mindhalálig-ból kellene segítség nem tudom hogy kezdjem el a fogalmazást.Böszörményi szemszögéből kellene pakk érkezett címmel.



Segítségeteket előre is köszönöm


2014. jan. 14. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdés alatti kifejtésedet.

A neten próbáltál már nézelődni, hátha van valami?

2014. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Böszörményi a kollégiumban Misi szobatársa.

Egy nagyhangú, erőszakos, erősebb testalkatú fiú, mint Misi.

Kezdheted úgy a fogalmazásodat: amikor beléptem a kollégiumban a szobámba, az asztal közepén megláttam a nagy csomagot, ami vászonba volt varrva.

Senki sem volt a környéken sem. ezért odamentem és megnéztem a címzést.

A kis Nyilasé volt a pakk ! Nahát, még neki is küldenek csomagot, ezt nem gondoltam volna!

Falusi gyerek, biztosan valami finomság lehet benne.

Ebéd után voltunk már, de én mindig éhes vagyok itt, kevés az ennivaló, amit kapunk. Még a darab brugó /kenyér/ is, amit az ebéd után felvihetünk a szobánkba, azzal sem lakom jól.

Nem tudom, így tudod-e folytatni ?

Írhatod, hogy többen bejöttek a szobába közben, a szomszéd szobából is, akik már végeztek a tanulással.

Elővettem a késemet, a szép halnyelű kést, és felvágtam a vásznat vele.

Stb. stb......

Megeszik a kenőcsöt, amit Misi édesanyja cipőkrémnek küldött, meg kézkrémnek.

Főleg Böszörményi a ludas ebben, ő falja fel a legtöbbet, kenyérre keni, úgy eszi meg.

Misi ezután érkezik..... már csak a pakk "romjai" vannak meg.

2014. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!