Lefordítanátok németre?

Figyelt kérdés
Jött egy autó és a buszmegállóban álló emberekre csapta fel a sáros vizet. És én ott álltam. Ezek után persze arrébb álltam. Aztán jött egy másik busz, ami szintén felcsapta a koszos vizet mindenkire és a kedvenc kabátom teljesen sáros lett. A frissen mosott nadrágomról nem is beszélve. Hazamentem és otthon anyával vesztem össze.
2014. jan. 17. 10:27
 1/4 Bugya Péter ***** válasza:
Gekommen ein Auto und das Bushaltestelle stationär Leute hauen auf das kotig Wasser. Und ich dort stehe. Diese nach ich allerdings stehe.
2014. márc. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Es kam ein Auto und hat das schmutzige Wasser auf die in der Haltestelle wartenden Menschen gespritzt. Ich stand auch dort. Nach diesem Zwischenfall ging ich beiseite. Dann kam eine anderer Bus und spritzte das schmutzige Wasser wieder auf alle, mein Liebslingsmantel wurde ganz dreckig. Ganz zhu schweigen von meiner frisch gewaschenen Hose. Ich ging nach Hause und streitete mit meiner Mutter.
2014. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ganz zu schweigen
2014. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2014. márc. 14. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!