Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy álljak neki egy fogalmazá...

Hogy álljak neki egy fogalmazásnak XD? (lennt)

Figyelt kérdés

Címe 'Ha az ellenőrzőm mesélni tudna'

Nem azt kérem, hogy helyettem írjátok meg, hanem, mit írjak benne csak néhány tippet adjatok.


2014. jan. 18. 14:56
 1/3 anonim válasza:
:D hát hogy ha pl rossz jegyet kapsz akkor vajon mit gondolna illetve ha jó jegyet kapsz vagy valami ilyesmit tudnék elképzelni:D meg sokan nem vigyáznak rá meg ilyesmi...erről tök jókat lehet írni:D csak egy kis képzeleterő kell:D
2014. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ahogy az első is írta.Mintha az ellenőrző gondolatait kivetítenéd,hogy mit "gondol",egyes jegyeknél,vagy beírásoknál.Amúgy rossz témakör.!;)
2014. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem valami jobb suli,és csak átlagost akarsz maradhatsz a sima ötleteknél... amik nem nagyon élvezetesek mivel a 90% diák arról írna kapásból.

Én személy szerint úgy kezdeném el hogy kitalálom a személyiségét az ellenőrzőmnek. pl: Most az enyém egy kis elégedetlenkedő lenne.Akár egy olyan aki már megunta az ellenőrzői pályát.

Amit belevennék: Panaszkodna hogy csak úgy bedobom a táskába,és nem bánok vele szépen.

Irigyelné a kedvenc tárgyam tankönyvét ami mindig a kezembe van,bele szőnék egy kis humort is,pl: ha matek: Én is tele vagyok számokkal mégse törődsz velem,stb.

Akkor megosztanám az álmait hogy ő igazából egy hatalmas nagy könyvtári könyv akart lenni mindig is amit mindenki csodál.

Azután persze kilehetne térni arra is hogy ő ha már ellenőrző lett miért nem csak 5-ösök vannak benne.

panaszkodhatna hogy mennyire megalázó mikor titkolod hogy megvan,stb.

Akár hogy mennyire rossz mikor belejavítgatsz.


Nekem ez ugrana be,és erről írnék.

Vagy megírnám az ellenőrzőm titkos életét hogy ő valójában valami szuper kém. Viccesnek hangzik de biztos érdekes lenne. :)

2014. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!