Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene nekem valaki ebben...

Segítene nekem valaki ebben az angol szöveg lefordításában?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném! :)

I don't know when you will read this. I don't know how old or recent your pictures are. I only know you look fabulous. You got it all. Nice hair, cute eyes, great behind and an elegant pair of breasts - amazing! You took my breath away!!!


I am the owner of MagyarModels. I am Dutch. I have to offer you a future. If you are sweet, modest, kind and devoted. Please read the letter below. I hope I can enchant you with it. And meet half February.


I am very, very interested in you!! Nice to meet you, my name is Michael. I have an offer to make you for an exceptional project, an unique opportunity as well. After a portfolio and photobook, we will make a calendar 2015. You will be hot and famous!


Please: let me know if you are interested to learn more about it, write something about yourself, your present work or study, and add 5-10 RECENT pictures. What kind? For example: - 1x in a warm feminine sweater - 1x in a dress - 1x tight top - 1x face, your eyes and hair - 1x in a feminine skirt - 1x topless.


And I send you the starting document today. Asking you to fill it in and return it today. This is a very serious offer. First I like to see more of you! I need to have one girl in my team that will love to do topless photography too. You have the right body for that, you love to do it: it is so so wonderful!

Te az Csodálatos Fiatal Lány!!!


If you are serious, sweet and devoted too, I like to work with you, and try to make you a respected, beautiful model!

So please, send pictures with different poses, show me what you got.


Try to write English or German because I am Dutch.

Köszönöm szépen, szeretettel, Michael



2014. jan. 26. 10:09
 1/4 anonim válasza:

Gratulálok! Nagyon megtetszettél a Magyar Models ügynökségnek, és szeretnének kérni tőled újabb 5-10 képet magadról. Nem tudom mi az email előtörténete, de remélem megbízható a cég, és nem egy egyiptomi lebujban fognak téged megdolgoztatni, vagy Amszterdam piros lámpás negyedében(!). Nekem mindenesetre gyanús.

Valóban a info@magyarmodels.com emailcímről érkezett?


A fordítás:

Nem tudom mikor fogod elolvasni ezt (a levelet). Nem tudom mennyire régiek vagy újak a fényképeid. Csak azt tudom, hogy mesésen nézel ki. Minden meg van benned. Szép haj, aranyos szemek, nagyszerű popsi és egy pár pompás kebel - bámulatos! Elállt tőled a lélegzetem!!!


A MagyarModels tulajdonosa vagyok. Holland vagyok. Ajánlanom kell neked egy jövőt [magyarosabban: látom benned a jövőt / úgy érzem, lehetőséget kell adnom számodra]. Ha bájos, szerény, kedves és odaadó vagy. Kérlek olvasd el az alábbi levelet. Remélem el tudlak vele varázsolni. És február közepén találkozunk.


Nagyon, nagyon érdekelsz!! Örülök, hogy megismerhetem, a nevem Michael. Van egy ajánlatom, hogy teremtsek/szerezzek számodra egy kivételes projektet, ami egy egyedülálló lehetőség is egyben. [megj.: erre kíváncsi lennék...] Egy portfólió és egy fotókönyv után, készíteni fogunk egy 2015-ös naptárat. Nagyon dögös és híres leszel!


Kérlek: tudasd számomra, ha többet szeretnél tudni erről, írj valamit magadról, jelenlegi munkádról vagy tanulmányaidról, és adj 5-10 MOSTANÁBAN KÉSZÜLT képet. Milyen fajtát? Például: egyet egy meleg női pulóverrel; egyet egy ruhában; egyet egy testre simuló topban; egyet arcról, szemeidről és hajadról; egyet egy női szoknyában; egyet topless (félmesztelenül)


És ma elküldök neked egy jelentkezési/kezdési(?) dokumentumot. Arra kérlek, töltsd ki és juttasd vissza ma. Ez egy nagyon komoly ajánlat. [...félmeztelen fotóért naná!] Először is többet szeretnék látni rólad. Szükségem lenne egy lányra a csapatomba, aki szeretne topless képeket is csinálni. Neked meg van hozzá a megfelelő tested, nagyon szereted ezt csinálni: ez annyira annyira csodálatos!

Te Csodálatos Fiatal Lány!!!


Ha komony, bájos és odaadó is vagy, szeretnék veled dolgozni, és megpróbálok egy tisztelt, gyönyörű modellt faragni belőled! Szóval kérlek, küldj nekem képeket különböző pózokkal/beállításokkal, mutasd meg nekem mid van!


Próbálj angolul vagy németül írni, mert holland vagyok.

Köszönöm szépen, szeretettel, Michael



Van bennem egy félsz, de remélem ilyesmi melóra gondoltak, mert ez komoly és ízléses:

[link]

[link]

[link]


Sok sikert!


L/27

2014. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elősször is köszönöm szépen! :)

Az e-mail innen érkezett -> info@magyarmodels.com

De, hogy őszinte legyek nekem is gyanús egy kicsit..

2014. jan. 26. 12:58
 3/4 anonim válasza:
Szívesen! :) Csak vigyázz magadra!
2014. jan. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerinted vissza írjak neki? Vagy inkább hagyjam? Pedig nagyon szeretnék modellkedni minden álmom:)
2014. jan. 26. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!