Hogy kell kiszámítani Tisza vizében 5m mélységben a hidrosztatikai nyomást? Nagyon fontoos lenne mert nemértem. Nem magyarázza el normálisan a tanár az anyagot.

2014. febr. 2. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
P=Ró*g*h=1000*9,81*5=49050 Pa
2014. febr. 2. 17:27
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 17:28
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2014. febr. 2. 18:45