Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit gondoltok a rajzomról? (kép)

Mit gondoltok a rajzomról? (kép)

Figyelt kérdés

Házinak földrajzból azt kaptuk, hogy rajzoljunk valamit a tananyaggal kapcsolatban, mármint valami komolyabbat. Társadalomföldrajzról van szó, én arra gondoltam hogy ezt fogom kiszínezni úgy, hogy ahol nagyon sokan laknak ott piros lesz, ahol kevesebben ott narancssárga, ahol még kevesebben ott sárga, csak mivel a föcitanárunk olyan mint egy kiképzőkatona, nagyon harap ha valami nem úgy van ahogy az eredetileg. Ezért kérdezem, láttok bármi nagyon szembetűnő eltérést a rajzom és egy térképpéldány között?

[link]


Előre is köszönöm a segítséget



2014. febr. 15. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olaszország egy kicsit csálé. :-D De alapvetően jó!
2014. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még azon dolgozom egy kicsit. Köszi a választ, ment a zöld
2014. febr. 15. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
korea jobban hasonlít egy férfi tagra, mint önmagára, ausztrália északi részén túl éles a "határ" az öbölnél, és indiánál pont hogy túl kicsi az öböl keleten. Olaszország tényleg fura. És Dél-Amerika is kicsit szélesebb. Afrikánál pedig nagyon hiányolom Madagaszkárt, ha már ennél sokkal kisebb szigeteket is odarajzoltál.
2014. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Madagaszkárt már felrajzoltam a többit pedig javítgatom. Dél-Amerikát én is keskenynek találtam de lemértem körzővel a határokat és ennyire jött ki. Azért köszi :)
2014. febr. 15. 17:49
 5/5 anonim ***** válasza:

A Földközi-Fekete-Kaszpi triót is érdemes lenne egy picit kozmetikázni, valamint az Arab-fsz. sem az igazi.

De szerintem könnyebb, ha indigózol (régi szép idők :) ), vagy esetleg kinyomtatsz egy világtérképet és átrajzolod.

2014. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!