Hogyan lehet kiszámítani a "t"-t? 1=cosPÍ*t

A PÍ, az gondolom tudjátok mire gondolok. A "t"t pedig a cosinus alatt van a PÍ-vel együtt.

#egyenlet #kiszámítás #pí #átrendez #fizika.kiszámítás
2014. febr. 16. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

cos(π·t) = 1


π·t = k·2π


t = 2k, kϵZ

2014. febr. 16. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
leosztasz cospível...
2014. febr. 16. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A megoldásomat megnézted? #1
2014. febr. 18. 17:16