Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Interju Nyilas Misivel. (...

Interju Nyilas Misivel. ( legy Jo mindhalalig) Milyen kerdes legyen?

Figyelt kérdés
AZ lenne a feladat h interjut kell kesziteni misvel, kerdeseket kell neki feltenni es AZ o nevebe meg is valaszolni azokat. Milyen kerdeseket tegyek fel?Kerlek segitsetek kerdeseket feltenni es meg is valaszolni azokat. Nagyon fontos lenne. Elore is koszonom a segitseget :)

2014. febr. 24. 16:28
 1/5 anonim válasza:
Jajj, ha én valaha is elolvastam volna... De ha ismered a történetet nem nehéz.
2014. febr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy darabig olvastam, de nem tudok semmilyen kerdest se feltenni.
2014. febr. 24. 17:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Segítek megírni a riportot.


-Nemrég érkeztem Debrecenbe, interjút szeretnék készíteni néhány diákkal. Válaszolnál a kérdéseimre ? Hogy hívnak, hányadik osztályba jársz ?

-_Nyilas Mihály vagyok, másodikos gimnazista.

-Honnan érkeztél, hol laksz ?

-Egy kis faluból jöttem, itt lakom a kollégiumban, egy hétágyas szobában.

-Kik a szüleid ? Vannak testvéreid ?

-Édesapám ács, egy kis házban lakunk, öten vagyunk testvérek, mind fiúk.

-Jól érzed magad itt a városban, a gimnáziumban?

-Igen, szeretek itt lenni, csak szeptembertől vagyok kollégista, tavaly Törökéknél laktam, kosztos diák voltam.

-Milyen tanuló vagy ? Milyen tantárgyakat szeretsz a legjobban ?

-Jeles vagyok, szeretem az irodalmat, történelmet, latint, szeretem a verseket. Kevés a zsebpénzem, a szüleim nagyon szegény emberek, de nemrég vettem egy Csokonai kötetet az antikváriusnál.

-Milyen az ellátás a kollégiumban?

- Jó ételeket kapunk, otthon édesanyámék és a testvéreim nem esznek ilyen finomakat.

-Azt hallottam, pénzt is keresel gyerek létedre.

-igen, egy vak öregúrnak olvasok fel délután egy órát, és Doroghy Sanyit, az osztálytársamat tanítom helyesírásra, matematikára és latinra. Mindkettőért pénzt kapok.

-Ez szép dolog ! Rendes, szorgalmas diák lehetsz ! Vannak barátaid ?

-igen, két osztálytársammal, Orczyval és Gimesivel barátkozom leginkább, ők is jó tanulók. Voltam már náluk vendégségben is.

-Köszönöm a beszélgetést, további jó tanulást kívánok és hogy felnőttként is megálld a helyed az életben! Szervusz!

-Jó napot kívánok !

-

2014. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jujjj ez nagyon jo. Koszonom a segitseget:)
2014. febr. 24. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen !
2014. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!