Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segitene aki olvasta a...

Valaki segitene aki olvasta a salamon király gyűrűje című könyvet?

Figyelt kérdés
szoval engem A részletek érdekelnének a könyvel kapcsolatba , igazábol egy internetes oldal is segitene amin lényegen dolok fenn vannak , légyszi segitsen valaki :) előre is köszönöm

#könyv #Salamon király gyűrűje #röviditett tartalom
2014. márc. 5. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt le tudod tölteni:


[link]



Ha konktét kérdésed van, szivesen válaszolok, de igy túl általános.

2014. márc. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szis köszi , ugy érdekelne hogy egy dolgozatba mondjuk mit kérdezhetnek ?
2014. márc. 5. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Valószínüleg egyes történetekre kérdeznek rá, szerintem egyébként érdemes elolvasni, mert érdekes is meg sokszor igencsak vicces, ahogy elmesél egyes eseteket.


Pl. amikor pünkösdkor a háztetön krampuszjelmezben mászkál a szerzö és az utcán menö kirándulók meg csodálkoznak, hogy mi lehet vele ilyenkor...

2014. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D én elhiszem hogy jo a könyv de csak 3 napom van elolvasni és mást is kell tanulni
2014. márc. 5. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt böven el lehet olvasni, mert nem vastag könyv.

Ha meg nem olvastad, akkor nehéz lesz bármilyen kérdésre is válaszolni, föként ha nem tudod elöre, hogy melyik rész kell.

2014. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát lehet elolvasom :D
2014. márc. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!