Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi: Mit mondjak?...

Angol házi: Mit mondjak? Összehasonlítás.

Figyelt kérdés

egy régi és egy modern iskolát kell összehasonlítani az alapján, hogy milyenek voltak a tanárok, milyenek most, tanár-diák kapcsolat, egyenruha, felszerelések az iskolában.


de nem a legjobb az angolom...


írnátok légyszi kb 15 összefüggő mondatot angolul? :)


előre is köszönöm! :)


2014. márc. 9. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ne haragudj, hogy bármennyire is küzdöttem, hogy elérjem azt, hogy egy angol agytröszt megoldja helyetted a házi feladatodat, ez nem jött össze... :-)


"VADASZP"-nek:


1.: Nem tudom Te miket olvasgatsz, de én is ajánlom figyelmedbe, hogy hasonlítsd már össze a Te és az én válaszainkat. Én soha nem minősítettelek, pl. azt sem mondtam, hogy inkább menj ki a szőlőbe kapálni, ahelyett, hogy itt okoskodsz, ...ilyet nem tettem soha... :-)


2.: De Te a magyar mentalitással egyetértésben egyfolytában minősíted a másikat, pattogsz azon, hogy Neked lehet mindig csak igazad, legyen... :-) (előző válaszom utolsó mondatát olvastad? ---> minden relatív! :-))


3.: még egyszer ismétlem, mert úgy látszik az egyszerű magyar mondatokkal is küzdesz, szóval Te sem privát üzenetként közölted velem, azt amit csak nekem szántál... :-) Gondolkozz néha egy kicsit!


+1.: Te hivatkoztál a szabadidőre, én csak továbbfűztem... ...ahelyett, hogy itt pattogsz rajtam, inkább válaszolnál a kérdésre! :-)



"KÉRDEZŐ"-nek:


...így be kell érned egy tehetségtelen válasszal:


7.: Nowadays, students have got more rights than a teacher.


8.: For example, a long time ago, when I was a child... In that case we broke a window, we had to search for a glassman to repair it.


9.: What's more... now... pupils can do anything what they want. They can stand up and walking while the lesson is being delivered.


10.: In addition, they are able to beat down the teacher and poor teachers can't do anything, only looking with popped eyes... :-)


11.: So, ...old days... pupils couldn't use a calculator on a math test-paper.


12.: ...and in this latest time... students use everything and they cannot divide a number by 2... :-) ...'cause they had a headache or being tired... :-)


13.: There was a "big" silence on a lesson in the former times. Now, pupils make "big" noises and shout and cry... :-)


14.: First and last, children of the past knew fair play and respected the teachers. E.g. if a teacher chastened a student in the school, the student knew this was only the begining, because his parents chastened him more... (with a pair of slap in the face)


15.: ...and now... if a teacher touches a student's shoulder with his little finger (pinkie :-)), the student tell the whole story to his parents about what a wicked creature is that teacher and... he and his parents go to the school-master to give him some complaints and the teacher can be happy when don't be fired... :-)

2014. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ohh, by the way...


16.: A long time ago in a galaxy far, far away... ...students had done their homework alone... :-)

2014. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Több szót nem is érdemel a dolog, lefáradtam tőled. Egy primitív, arrogáns majom vagy igaz_mondó, remélem sok igazat mondasz még nekünk. Lovagolsz a szavakon, másokat kritizálsz, mert a nagyokos te vagy itt ;) Nem is értem miért írok választ olyan helyre ahová beírtál már, hiszen újat, jobbat nálad nemigen lehet mondani. Nem írok már neked semmi baromságra választ itt, akármit is reagálsz, sajnos hosszú távon fárasztó hülyékkel vitatkozni.
2014. márc. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó tanács: A hasznos válaszaid aránya mutathatja azt, hogy csúnyán felülértékeled a szintedet. Azt mondtad szeretnél tanulni másoktól. Hát tegyél fel kérdést, hogy a válaszadók segíthessenek neked és ne bíráld őket. Ne nehezítsd meg se a válaszadók, se a kérdezők dolgát.
2014. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"VADASZP"-nek:


...én csak szeretek pontot tenni a dolgok végére, nem vitatkozom, egyfolytában védekezek csak, de én Veled ellentétben sohasem mondtam semmi negatív jelzőt Rád... :-)


Nézzük csak, akkor mi is vagyok én:

1.: tehetségtelen

2.: primitív

3.: arogáns

4.: majom

5.: barom

6.: hülye

7.: szinvonal alatti


:-)


Köszönöm! :-) Aki mindezt el fogja még olvasni rajtunk kívül, az is jót fog Rajtad mosolyogni. Mert normális embernek az fog leesni, hogy önjellemzést tartottál... :-)


Hiszen én legalább válaszoltam a kérdésre, nem én kritizáltalak, nem én hülyéztelek le... :-)


Arra meg, hogy itt alulértékeltek az csak azt bizonyítja, hogy sokan nem képesek elviselni az igazságot... :-) ...nem csak ebben a témában szoktam válaszokat adni a kérdésekre... ...és még valami én soha nem értékeltem se föl, se le senkit ezen az oldalon... ...akármit is mondott... :-)


...és természetesen vállalom, amiket mondtam, szeretek másoktól tanulni, persze csak attól lehet, aki többet tud nálunk! :-)


Do you understand? :-)

2014. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!