Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolból egy kis segítséget...

Angolból egy kis segítséget kérhetnék? Nagyon nehéz a szöveg, magyarról angolre kéne lefordítani?

Figyelt kérdés

Egy üzletasszonynak elfoglalt élete van.Egy fárasztó nap után szeret beszélgetni a barátaival, ezért általában ilyenkor elmennek egy étterembe vacsorázni és ott beszélik meg, hogy kinek milyen napja volt. A munkája miatt nagyon sokat utazik. A családja támogatja és seígti mindenben amiben csak tudják. A munkája mellett elvégzi a házimunkát is, pl mos és takarít, bevásárol, főt és foglalkozik, tanul a gyerekeivel.

Ha szabadideje van, szívesen megy kirándulni hétvégente a családjával vagy a barátaival szórakozni, táncolni. Általában heti 1-2szer járnak fitness terembe is, hogy megőrizzék fittségüket és testileg és lelkileg is feltöltődjenek. Egy üzletasszonynak figyelni kell a megjelenésére is, általában kosztümöt és magas sarkút viselnek. Én úgy gondolom, hogy egy üzlet asszonynak nem könnyű az élete, nagyon sok minden hárul rá, de mindig mindenben a maximumot kell teljesítenie, legyen szó a munkájáról vagy a családjáról. Nagyon sok üzletasszony a családja és a munkája mellett jár nyelvtanfolyamokra vagy továbbképzésekre is.


2014. márc. 10. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Businesswomen have busy lives. After an exhausting day, they like to chat with friends, and to eat in a restaurant, while speaking about tha past day. Businesswomen travel a lot for their job. Family supports and helps them, where they can. Besides their all-day work, businesswomen do the laundry, keep the house tidy, cook, and raise their children properly.


másik igei személlyel írtam, szerintem így szebb angolul, ha hibák vannak, azért bocsi, én se vagyok anyanyelvi angol, remélem legalább egy lökést adtam másoknak a segítésben, ha lesz időm, később szívesen folytatom

2014. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folytatás...

If she has freetime, she likes going hiking with her family at the weekends or having fun and dancing with her friends.

2014. ápr. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem is tudom, hogy mit mondjak....

Ezt a segítőkészséget, már rég elszoktam tőle.

Hát, nagyon nagyon szépen köszönöm, igazán hasznos, segítő válasz volt, sokat segítettél.

Kellemes húsvéti ünnepeket!

2014. ápr. 17. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!