Nem segitene/irna valaki nekem egy fogalmazast angolbol? (hazi) (a tobbi info lent)

Figyelt kérdés

11be jarok es csutortokre az a hazi angolbol, hogy irjunk egy levelet/fogalmazast egy kedvenc foci sportolonak


az a gondom hogy soha nem neztem focit igy focistakat sem ismerek, es nem is tudom hogy mit irhatnek neki. (gondolom dicserni kellene/ sport sikerek)-ezert jobb lenne egy hiresebb tehetseges is. (amugy szerintem merkozes, jatekstilus velemenyt is bele lehet foglalni, esetleg ha tud valaki valami csaladi hatteret-szereti a csaladjat)


a magamrol valo bemutatkozos reszt azt en is megtudnam irni de a tobbit nem


nemm kell tul hosszu sem legyen osszesen kb 1-1.5 oldal amibol felet meg tudok en is irni magamtol.


legyszi segitsen valaki- megkoszonom

(es uzenetben varom a megoldast)



2014. márc. 18. 13:32
 1/6 A kérdező kommentje:
az osztalytarsaim nem segitenek, meg amugy is be kell adni a hazit javitasra, es akkor nem jo ha egyforma valakivel
2014. márc. 18. 13:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nem megoldás, hogy megíratod mással.Másrészt most komolyan itt gépezel és várod hogy egy vadidegen megírja helyetted a leckét?Elárulom ilyen feladatot érettségin is kaphatsz.Akkor mi lesz?

Ahelyett, hogy itt búslakodsz, hogy nem ismersz focistát elkezdhetnél ötletelni.

Elsőnek:nem ismersz focistát.Remek,választasz egyet google-ból.Kérdéseket teszel fel neki.(mióta játszol,szereted-e amit csinálsz,sokat edzel,kedven könyved stb.)

Második: válassz másik sportolót ne focistát.Még ezt is többre értékeli a tanár mintha nem csinálnál semmit.

Ideje lenne elkezdeni dolgozni.

2014. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudod nincs mindenkinek erzeke a nyelvekhez, es igen orulok ha az erettsegin megirom majd az atmenot angolbol :)

de a tobbibol meg siman megirom a 4-est

2014. márc. 18. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is nem mondtam, hogy nincs nyelvérzéked mert neked a kérdés alapján nem a nyelvtan okozta ha nem az ötletszegénység és a fantázia teljes hiánya.Nem kell ahhoz nyelvérzék, hogy leülj 10 percig az íróasztalod elé és gondolkodj a feladaton.

Másrészt már sok újságban és helyen bizonyították, hogy olyan mint nyelvérzék nem létezik.Átlagosan 15 perc kell ahhoz, hogy 1 új idegen szót az agy úgy megjegyezzen, hogy azt később elő tudja hívni.

Attól, hogy vki számítógépes játékkal játszik vagy angolul néz filmet attól nme fog megtanulni angolul.A nyelvhez idő kell és energia amit belefektetsz

2014. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

en is probalkoztam angol/magyar feliratos filmek nezesevel semmi sikerrel, amugy a nyelvtannal is van gond,

sot anyanyelvi szinten nyelvtanbol kisebb jegyem volt mindig mint irodalombol


mit ajanlassz hogyan lehet hasznosan nyelvet tanulni

2014. márc. 18. 20:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben anyagilag megengedheted magadnak magántanár heti 2-3x. Ha figyelsz és csinálod rendesen a fejlődés elkerülhetetlen.Kb. fél év után te leszel a legjobb angolos a csoportban,
2014. márc. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!