Sürgős! 10 kPa =? N/m2? = Válaszolj légyszíves! 10 000 N/m2 =? N/cm2? = Válaszolj légyszíves!?


2014. márc. 18. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

10 kPa = 10000 Pa = 10000 N/m^2


10000 N/m^2 = 10000 N/(10000 cm^2) = 1 N/cm^2


(1 m^2 = 100*100 cm^2)

2014. márc. 18. 21:52
 2/2 A kérdező kommentje:
Úúúú, nagyon, nagyon, nagyon, nagyon,...szépen köszönöm! Így, hogy mostmár tudom értelmezni sokkal könnyebb. :)
2014. márc. 18. 22:07