Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sos! Civilizációra kel project...

Sos! Civilizációra kel project az indiánokról angolul saját szavakkal valaki megírná nekem vagy egy oldalt tudtok adni? A válaszokért hálás leszek 12/F

Figyelt kérdés

2014. márc. 30. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Most nekünk kellene megírnunk a Te szavaiddal? Vagy van aalhol egy oldal, amelyet már a Te szavaiddal megírtak?
2014. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés ha nem tudsz segíteni akkor ne oktass ki
2014. márc. 30. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kioktattalak, de ha akarod, akkor kioktatlank: hogy tanulsz abból, ha én megírom neked? Nekem ujjgyakorlat egy ilyen, de ez éppen arról szól, hogy egy szórakozatató feldat megoldása közben tanulod a nyelvet.
2014. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szórakoztató amikor a tanár wikipédiás anyagot tanít meg nekünk szóról szóra angolul. Amúgy meg hatodikos vagyok és már a középfokú nyelvvizsgát letudnám tenni! Nem dicsekedek csak ez már sok edzések mellet
2014. márc. 30. 12:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a tanár tanítási módszerét neveztem szórakoztatónak, hanem a projektmódszert... de látom, ez neked magas.


Mióta kiírtad ezt a kérdést, már legalább a felével elkészülhettél volna a feladatnak.

2014. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már elkészült! A project nem szórakoztató látom stréber vagy,voltál.
2014. márc. 30. 19:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Helyesírás xd ujjgyakorlat helyesen: újgyakorlat
2015. ápr. 7. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!