Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene földrajzban?

Valaki segítene földrajzban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az kéne, hogy a térképvázlatban milyen városokat jelölnek és bekéne jelölni rajta, hogy hol van Szlovák alföld, lengyel középhegység, Kárpátok, Germán Alföld, Odera, Elba, Mura .


Kérlek segítsetek :// Holnapra kell


[link]



2014. márc. 30. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hogy mit jelöl az 1. 2. 3. és az A B C jelek.
2014. márc. 30. 19:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel elégé rossz a kép, pontosan nem tom kiolvasni a kérdéseket! Vedd elő a térképet és közép európanal nyisd és ott betudod azonosítani a kérdésekre a választ!ki!
2014. márc. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért lenne rossz minőségű? Egyébként köszönöm
2014. márc. 30. 20:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Elnézést elolvastam. Nem rossz minőségű hanem rossz a kép. Viszont nem kell elolvasni a kérdéseket, hanem amit én írtam kérdéseket arra kéne válaszolni vagy letölteni a képet amit felraktam és megjelölni rajta, hogy hol vannak azok amiket kértem :D
2014. márc. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!