Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene megfogalmazni?...

Valaki segítene megfogalmazni? (angol)

Figyelt kérdés

You've seen the following announcement,and decided to write a letter to the Council.Write 150 words.

Education and Skills (Support Council)

The Council's role is to provide young people in the region with help and advice about planning their future.We'll tell young people about education,training,work placements and career prospects if they write us:

-telling us about their studies,achievements and intersts

- saying what ambitions and plans they have for study and/or work

-explaining what help they want



2014. ápr. 2. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezért nem fogok zöld kezet kapni, de annyira nem értem! Ez egy emelt szintű érettségi feladat. A tanár nyilván nem unalmában ad ki emelt szintet, hanem azért, mert azt fogod letenni egy hónap múlva. Akkor mi írjuk meg a leckédet? Mi lesz az érettségiddel?

Írd meg, nem olyan nehéz ez, majd kijavítjuk. Ne reménykedj abban, hogy egy vadidegen annyia unatkozik, hogy megír neked egy 150 szavas fogalmazást.

2014. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Láttad a következő felhivást és ugy döntöttél irsz egy levelet a tanácsnak. 150 szóból álljon

Oktatás és ügyesség (támogató tanács)

A tanács feladata hogy segitse a fiatalokat a régióban tanáccsal hogy megtervezhessék a jövőjüket. Fiataloknak oktatásról, tréningről, munkahelyekről és karrier lehetőségekről beszélünk ha írnak nekünk:

-Elmondják nekünk mit tanulnak, mit értek el, és mi érdekli őket.

-Elmondják milyen ambicioik és terveik vannak a tanulással és/vagy a munkával kapcsolatban.

-kifejtik miben kérik segitségünket.

2014. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy nem emelt szintű feladat. Mi ilyeneket gyakoroltunk tavaly középre.

(de lehet csak a tanár volt maximalista :)) )

2014. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
én értem és 14 vagyok
2014. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Emelt szintű feladat,11.-es vagyok,jövőre fogok érettségizni.Mielőtt bárki félreértené,segítséget kértem,és nem azt, hogy valaki írja meg helyettem a házi feladatomat:)
2014. ápr. 2. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha segítséget akarsz, akkor mondd meg, hogy miben segítsünk.
2014. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!