Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Diagramelemzést kellene írnom...

Diagramelemzést kellene írnom angolul! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

6-8 mondatot kell írnom mindkettőről, de mindig túlszárnyalom magam és 20-30 mondatokat nem tudok úgyse tudok elmondani annyi idő alatt mint amennyit a tanár szán rá.

Elkezdtem az egyiket, de nem túl összefüggő, meg sok a rizsa... Valaki írna egy egyszerűbbet és rövidebbet?


The graph shows the proportion of regular internet users in different types of settlements in 2008.

The horizontal axis shows different types of settlements, for example Budapest, towns and villages. On the vertical axes, I can see the ratio, expressed as a percentage (%-ban kifejezve). It starts at zero, and it go up tens (0-ról kezdődik és 10-esével növekszik).

First of all in Budapest there was the hightest value in 2008, which was exactly 66 percent (%).


Na hát itt bajban vagyok, mert ugye használni kellene azt hogy ez kevesebb volt mint az, blablabla.


Aztán a végére valami ilyesmit gondoltam.


In conclusion, I think that, this data sets aren't current/actual/real, because nowadays the inhabitants of the villages or the big towns use the internet in more than given percent. As the older age groups also use the Internet, for example my grandfathers's sister, whi is sixty-two years old.


Nagyon megköszönném ha valaki írni egy egyszerűbbet és rövidebbet erről is és a másikról is.

1. diagram: [link]

2. diagram: [link]



2014. ápr. 4. 22:36
 1/1 A kérdező kommentje:

Aktuális adatok: [link]


Eredeti adatok: [link]

2014. ápr. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!