Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek, függvények, érthetetlen...

Boorya. kérdése:

Matek, függvények, érthetetlen definíciók. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

9. osztály, de nyelvi nulladik, heti 2 matek, "kedves" tanár, sok anyag..

Jó lenne ha tudna valaki segíteni, itt privát üzenetben, vagy a kszaboreka kukac gmail pont com email címen. Értelmezési tartomány, értékkészlet a legnagyobb probléma, ebben kellene segítség.

Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni :)



2014. ápr. 7. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen segítek Neked. Van esetleg valami feladat, amiben nem értetted, vagy csak úgy általánosságban nem érted?
2014. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésed fölötti keresőablakba beírtam, hogy "függvény".

Fantasztikus, hány ezer választ adtunk ebben a témakörben.

2014. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Fantasztikus hogy mennyire nem érdekel hogy a több ezer kérdés hogy hangzik. Nekem személy szerint van 1db matektanárom és 1db füzetem, valamint ebben a füzetben néhány olyan mondat amit a Tanárnő agyonbonyolított. Nem azt kérdeztem hogy valaki ezt meg tudná e tanítani, hanem hogy a konkrét problémámra tudna e válaszolni.

De semmi gond. Nem a Te hibád hogy mindig mindenkibe belekötsz. Tudom jól hogy ez a könnyebb. :)

Köszönjük Emese

2014. ápr. 8. 06:11
 4/4 Bugya Péter ***** válasza:

Ha a függvénytan:

Értelmezési tartomány: x tengely

Értékkészlet: y tengely

Zérus hely: ahol metszi az x tengelyt vagyis Y értéke 0

2014. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!