Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 1. Mi az energia? 2. Jele,...

1. Mi az energia? 2. Jele, mértékegysége? 3. Milyen energiája van minden testnek? 4. Mi az energia megmaradás törvénye? 5. Mikor végzünk munkát? 6. Hogyan végzünk munkát? 7. Mi az egykarú a két karú mérleg és a lejtőtípusú gépek?

Figyelt kérdés

8. Mi a fajhő, hogyan kell kiszámítani? 9. Hogyan lehet megelőzni az égést és mi a fogalma? 10. Teljesítmény fogalma és kiszámítása? 11. Hatásfok fogalma?

Segítsetek légyszives, nagyon kéne!!! Előre is kösz.



2014. ápr. 19. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyisd ki a könyved, ne légy már ennyire lusta!


Tudom-tudom, most jön az a rész, hogy nektek nincs tankönyvetek, úgyhogy erre is készültem: írd be a keresőbe ezeket, mindenhol az első találat lesz a megoldás. Ne mással akard megoldani a házidat!

2014. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
7.es fizika,szóról-szóra benne van a tankönyvben.
2014. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!