Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy oldal fogalmazást kell...

Egy oldal fogalmazást kell írnom a címe: A különleges magyar nyelv". Segítene valaki elkezdeni, mert nem tudom mi legyen a bevezetés?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 23. 12:10
 1/5 anonim válasza:
Milyen suliba jarsz?
2014. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szakközép első osztály
2014. ápr. 23. 15:13
 3/5 anonim válasza:
0%

Indulj ki a címből.Ha valami különleges,akkor eltér az átlagtól.Az összetett nyelvtanunkra,vagy arra,hogy hány rokon értelmű szavunk van egy kifejezésre.

A magyar nyelv eredete is nagy vitatéma,a finnugor kapcsolat sem igaz teljesen.Ezeknek ha utána olvasol nem vesz igénybe 20 percnél többet,meg tudod fogalmazni a saját szavaiddal.Ne más adja a tolladba a szöveget,hanem értsd is mit írsz le.:)

2014. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

wikipedia ... 3000 éve önállóan fejlődik.

https://www.youtube.com/watch?v=LiuMW3RVry4

Amolyan gondolatébresztőnek.

2014. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jól fogalmaztam meg a kérdést.Az én problémám pont az volt, hogy semmilyen adat nem volt biztos, mindig találtam ellenérveket.NEM ÉRVELÉST kellett írni. Ezért szerettem volna, ha a bevezetésbe olyan adat,tény kerül , ami legalább biztos. A 20 perces fogalmazásról annyit, hogy nekem 3 óra kutatómunka volt, utána jött csak a fogalmazás.Nem kettest céloztam meg.Szerencsére a környezetemben volt aki értett a témához. :)Egyébként a tanárnő a " tényekbe" is belekötött,szóval erről ennyit.!
2014. ápr. 28. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!