Mi ennek a feladatnak a megoldása? (légy jó mindhalálig)

Figyelt kérdés

Segítenétek megoldani ezt a feladatot?

Igaz vagy hamis?

............

Misi földrajzórán a feleléskor csak egyetlen

szót tudott kimondani: Neanderthal nevét, ahol a híres

őskori leleteket találták. Mégis jó jegyet, egyest kapott a

feleletére Názó tanár úrtól.

............

Szüts Istók, a tornatanár majdnem megütötte

Misit az órán, mert nem tudta átugrani a bakot.

............

Orczy és Gimesi rájött, mi lehet Misi baja:

ellopták tőle a reskontót, pedig kihúzták a számait.

............

Misi Orczyval és Gimesivel titkos szövetséget

kötött, a lutristák alapszabályzatát is megfogalmazták.

............

Doroghy Sanyit kedden és szombaton tanítja

Köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 23. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Nincs, mit mert nem segítünk. Nehogymár egy könyvet luxus legyen elolvasni. Ezért egyre hülyébbek a fiatalok.
2014. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget -_- ha csak ellenségeskedni tudsz nem a kérdésre válaszolni inkább ne írj semmit teljesen fölösleges!! Már elkezdtem olvasni a könyvet de a feladatot be kell adni! El fogom olvasni a könyvet ahogy eddig az összes többi kötelező olvasmányt. Nem értem, miért kell ellenségeskedni hiszen csak segítséget kértem.
2014. ápr. 23. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mert elegem van abból, hogy sokan már se számolni, sem pedig olvasni nem hajlandók. Nekem még meg kellett mindent csinálnom, most pedig a neten oldatják meg a házit.


25/F

2014. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát akkor olvasd el a könyvet és válaszolj szépen a kérdésekre. Ha pedig lusta vagy és mással akarod megcsináltatni a házidat, akkor legalább ne legyél annyira nagyszájú, hogy még be is szólogatsz másoknak.
2014. ápr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen részben igazad van, de én most először tettem itt fel ilyen kérdést, eddig még soha nem fordult velem elő. Mindig megcsinálom a házimat, kitűnő tanuló vagyok és most vettek fel az ország egyik legjobb gimnáziumába az elsők között. Sőt sokszor válaszolok teljesen normálisan itt ilyen kérdésekre, igaz inkább matek feladatokra mert nekem az megy jobban és szívesen segítek, leírom hogy hogyan kell kiszámolni ha esetleg nem értik, mert nekem is volt hogy nem tudtam valamit megcsinálni, és nem azért mert lusta vagyok, hanem egyszerűen nem értettem hogy mit kéne csinálni. Mert teljesen fölösleges leírni egy kérdés alá hogy nem vagyok hajlandó segíteni, úgysem fognak tanulni max a szünetbe lemásolják egy másik gyerekről.
2014. ápr. 23. 21:03
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó, akkor ne segítsetek, ha nem akartok. Tudom, hogy el kéne olvasni a könyvet, és már el is kezdtem de ezt a feladatot időre be kell adni! De ha nem tudtok a kérdésemre válaszolni akkor légyszives inkább ne írjatok ide semmit. Köszönöm.
2014. ápr. 23. 21:06
 7/8 anonim ***** válasza:

H

I

I

H

H

2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. ápr. 25. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!