Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szeretném ha segitenétek egy...

Szeretném ha segitenétek egy német fogalmazás megírásában cím: Saját discos tapasztalat. VALAKI?

Figyelt kérdés
rövid fogalmazás kene ugy kis füzeten masfel oldal max

2014. ápr. 24. 17:22
 1/4 anonim válasza:
hát milyen tapasztalataid vannak?szeretsz oda járni ha igen miért ha nem miért?hova szoktál járni?ha nem szoktál járni mit csinálsz helyette vagy hova jársz helyette?
2014. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szeretem ,ha sokan vannak egy buliban. Utálom ha sok a kötekedös nyomorék. A barátaimmal szoktam járni. Szeretek röhögni azon aki a saját székletébe fetreng a sok piától.Szeretem ha normalis a Dj és nem szar zenéket csinál. :)
2014. ápr. 24. 18:16
 3/4 anonim válasza:
Ich war schon viele Party,deshalb habe ich auch discos erfahrung.Ich liebe das publicum,deshalb glaube ich das ist ein gute platz für mich.Ich gehe mit meiner freunde.Ich finde das eine Menge von übertreib,dass viele minderjährige kinder lassen hier.Ich mag gute DJ-s,wem gute musik spiel.Ich finde unterhalsam aber manchmal armselig,dass viele Kinder sind betrinken,dass sie im mitpunkt stehen können.
2014. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:D
2014. ápr. 24. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!