Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A szem. Munkámban gyerekjátéko...

A szem. Munkámban gyerekjátékokat, vagy foglalkozásokat kell kitalálnom amiket egy vizimalomban valosíthatok meg. Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
pl. rajzolják le a malmot..de ennél több kell.

2014. ápr. 30. 23:31
 1/7 anonim válasza:

Ha istencsászár vagy akkor őröltetsz velük teljes kiőrlésű lisztet pl, amiből vihetnek haza is.

Amúgy: malom-agyagozás.. esetleg valami szerepjáték. Nem írtad hány éves korosztályt kéne lekötni.

2014. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
óvodások, kisiskolások számára :)
2014. ápr. 30. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy unalmasan hangzik, de en elmondanam nekik hogyan mukodik. Amugy nem sok izgalmas dolog van a malomban.
2014. máj. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Találj ki egy legendát a malom köré, plusz pontért öltözz be a cserszegi vizimalom lidércének, kergesd meg őket, majd hagyd hogy levadásszanak és békülj ki velük.


Amúgy meg csinálhatnál egy fizikai kísérletet ami kicsiben - általuk is érthető, befolyásolható módon - bemutatja a vízenergia működését.

2014. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:DDD nem okoznék nekik ezzel lelki traumát?:D valami monda kellene...molnárról vagy nem tudom :/ utána néztem ,de semien mondát nem találtam az adott vizimalommal kapcsolatban
2014. máj. 1. 17:12
 6/7 anonim válasza:
Hát költs egyet.. :)
2014. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megvolt:) es koszonom a válaszaitokat is!:)
2014. máj. 4. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!