Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnek ingyen, online...

Dongolozsolt kérdése:

Hol tudnek ingyen, online megtanulni angolul, abszolut kezdo vagyok s persze a kiejtesek s a nyelvtan is erdekel. Milyen honlapot ajanlottok? Koszi szepen.

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajna ügyelnek rá, hogy a nyelvtanárok ne maradjanak munka nélkül, tehát a net sosem lesz elég, hogy megtanulj angolul. Inkább vegyél nyelvkönyveket, amikhez van cédé.

Vagy pedig rendelj az ELO-tól angolt, ami ugyan nincs ingyen, de én a franciát elég hamar és könnyen megtanultam az ELO-val. Havonta kiküldenek két leckét, ami új szavakat és új nyelvtani szabályokat tartalmaz, és jár hozzá cédé is. Így volt a leghatásosabb.

2012. okt. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én netről tanultam meg spanyolul.Persze kellett 1-2 év,de elég jól beszélem.Olyan munkát találtam méghozzá,ahol hasznosíthatom is ezt a tudást.
2012. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Teljesen ingyen lehetetlen, de jót és olcsót tudok ajánlani.

Nyelvipercek GO online angol nyelvtan mennyibe kerül?

24.000 helyett 14.500, ha kuponnal veszed meg.


Kuponkód: ajanlas14500

Ajánlókódod: 69142

2013. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!