Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ha a mai törim nagyon nagyon...

Ha a mai törim nagyon nagyon rosszul sikerült-értsd kb 5-6 pont attól még mehetek szóbelizni? Vagy megbuktam?

Figyelt kérdés
2014. máj. 7. 13:59
 1/6 anonim válasza:
a 90ből kb. 11 pontot kell megszerezned hogy mehess szóbelizni.
2014. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. Tizenkét százalék kell
2014. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

tényleg baromi nehéz volt, de azért kettes-hármast térképpel meg paraszti ésszel is össze lehetett hozni.


grafikon leolvasás élből ajándék 4 pont, mellette választhatósba is bele tud hibázni az ember, és itt-ott tényleg segített a térkép.


aki ebből 5-6 pontot szed össze, az bukjon is meg.

2014. máj. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te mégis mit csináltál, ha nem sértelek meg? Idén még az emelt is egy ajándék volt.
2014. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem sikerült, már a kérdést sem értettem.

Sajnos ez van, ennyi volt nekem.

2014. máj. 7. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még csak 10-es vagyok, de simán leérettségiztem volna, Ha a kérdést sem érted, más baj is van.
2014. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!