Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki az Indul a Bakterházból?

Valaki az Indul a Bakterházból?

Figyelt kérdés

Jövőhétre kéne Bendegúz "humoros életbölcsességeit" kiírni jegyre. A tanár azt mondta kb. 10 van a könyvben. Ezt a feladatot a tankönyvből adta, szóval lehetséges, hogy másnak is ugyanez volt.

Ó és ha valaki már úgyis ismeri a könyvet, léci nem írná le Bendegúz jellemzését is?

Előre is nagyon köszi a válaszokat mindenkinek :)



2014. máj. 8. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ne legyél már ilyen dög lusta, nagyon jó a történet.
2014. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szoktam néha olvasni, nem azért. Csak nekem pont a története nagyon nem tetszik :/ Ezért inkább úgy döntöttem nem olvasom el, úgyis csak ez lessz az össz számonkérés az egészből.
2014. máj. 8. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én meg inkább úgy döntök, hogy nem segítek. Remélem egyest kapsz, megérdemled.
2014. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha nem akarsz segíteni, akkor nem fogsz és kész. Valhonnan majd úgyis megszerzem :P

Nem értem mivel lenne szegényebb az életem, ha kihagyom ezt a csodás művet :/

2014. máj. 8. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Azt se tudod mi a története, kisköcsög.
2014. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Honnan a fa.szból tudod hogy én mit tudok??

Nem akarsz segíteni, mert... csak nem és kész. Jól van elfogadom, senki sem mondta hogy muszáj. Viszont akkor lehet tovább fáradni, senki sem kíváncsi a kioktatásodra.

2014. máj. 8. 17:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokra fogod vinni, hahaha.
2014. máj. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mert nem akarok elolvasni egy könyvet, ami nem tetszik? Te is sokat tudsz az életről... Lessznek dolgok, amiket muszáj lessz megcsinálni, még akkor is, ha nincs hozzá kedvünk. Ezzel tisztában vagyok. De ez szerintem egyáltalán nem tartozik azok a bizonyos nagy dolgok közé. Mért választanám a nehezebb utat egy ilyen jelentéktelen kis dologban?

És ez nem azt jelenti, hogy mindenben így fogok gondolkozni, hanem hogy el tudom dönteni mi hasznos számomra, és mi nem.

2014. máj. 8. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!