Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kémia emelt témakörök kidolgoz...

Kémia emelt témakörök kidolgozott tételei megvannak valakinek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem május 21-én már illene hogy meglegyen legalább a fele. Igen nekem megvannak.

De nem adom meg azt az örömöt senkinek - amiért én órákat dolgoztam - hogy fél óra alatt lemásolja a kidolgozott a tételeket, ez gondolom érthető. Mindenki dolgozzon meg a sikerért:)

2014. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt tényleg fontos volt idekommentelned. Örülök neked. Sok boldogságot hozzá.


Azt várom aki tudna segíteni is! Fizetni is hajlandó vagyok ha olyan a tétel minősége! Puszi

2014. máj. 22. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy már neked álljon feljebb, aki szóbeli érettségi (hozzáteszem: EMELT) előtt kb. 2 héttel másoktól szeretné elkérni a kidolgozott tételeket gyk.hu-n mert őfelségének nincs ideje ilyenre. Ennél már nem igen süllyedhednél mélyebbre.

Én kérek elnézést, boccs ^^

2014. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te nem süllyedhetsz ennél mélyebbre a kommunikációddal. Teljesen normálisan kérdeztem a kérdést, pénzt fizetnék érte. Te nem szoktál könyvet venni? Azon is dolgoztak. Azért is fizetnek. De ha igazán érdekel, diszgráfiás vagyok és nem tudok normálisan írni. Ezt is az öcsémmel javíttattam ki szóval köszönöm a kedves kommentjeid de megtarthatnád magadnak
2014. máj. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!