Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Magyarról németre fordítás?

Magyarról németre fordítás?

Figyelt kérdés

Én Szegeden lakom egy kertesházban a családommal. A kertünk nem túl nagy, de elfér benne egy medence, egy halastó és pár gyümölcsfa. Két kisebb testvérem van, akik külön szobában laknak. Sajnos még építkezünk, így a konyha elég rossz állapotban van, de a szüleim igyekeznek a felújítással. Körübelül egy 7 négyzetméteres szobám van. Nincs benne sok berendezési tárgy, csupán egy ágy,egy íróasztal és egy ruhásszekrény.

Én leginkább vidéken szeretnék élni, mert ott sokkal nyugodtabb az élet. Utálom a hétköznapok rohanását és jó lenne, ha valahová visszatudnék vonulni egy kis csendért és békéért. Szeretem az állatokat, de sajnos anyukám nem annyira, de ha például egy farmon élnék, biztos sok lenne.

A városban se lehet olyan rossz az élet, hiszen minden könnyen beszerezhető a kisebb távolságok miatt. De az emberek sokkal mogorvábbak és rossz a közérzetük a folyamatos terhelés miatt. A levegőben is sokkal több a szennyeződés, így gyakoribbak a tüdőbetegségek. Lehet, hogy sokkal könnyebb este elmenni szórakozni , gyakoribbak is az ittas vezetés miatt bekövetkezett balesetek.

Reményeim szerint a férjemmel és két gyermekemmel fogok élni egy nagy kertesházban. Szeretnék egy szép nagy kertet fűzfákkal és halastóval. A háznak három szobája lesz és két fürdője. A nappaliba pedig építtetnék egy kandallót , ahol esténként a családom körében pihenhetném ki a nap fáradalmait.


2014. máj. 21. 12:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!