Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Sos! Angol! Valaki jó angolos...

Sos! Angol! Valaki jó angolos segítene? Linkbe ott lenne a feladat, nagyon kellene most, levél íráás

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 22. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Dear Sir or Madam


I saw your advertisement on the internet and I would like to get some further information about the hotel.


Me and my family are travelling to Britain this summer and we would like to spend the nights in the Westpoint Hotel. I would be grateful if you could answer my questions:


We have two children so we need two room: one with two bed and one with a double bed. How much is the rooms?

We have not been in London so we need some detail about the hotel. Where is the hotel and how can we find it easy?


I am looking for your answer.


Yours faithfully

neved

2014. máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hibás a linked :DD szerintem am az előző válaszoló elírta, de ha a linket el tudod nekem küldeni valahogy újra szívesen megnézem nekem, segítek, angolban nagyon jó vagyok, itt élek kinn angliában. emaliom: novinapi20011@gmail.com
2014. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A feladat közben eltűnt, de az első kedves válaszoló az amúgy jó levelében hadilábon áll a többes számmal: two roomS, two bedS, how much ARE the rooms. Find it easiLY

A look for keresni. Ide a look forward to kell, méghozzá úgy, hogy I look forward to your answer.

2014. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!