Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szerintetek is 3-ast ér a...

Szerintetek is 3-ast ér a kémia kiselőadásom?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 22. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
hova kell ilyen kiselőadást csinálni? milyen felsőokatatási szak, intézmény megkérdezhetem?
2014. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Középiskola - kémia
2014. máj. 22. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
nemtudom nekem tetszett, jobb mint egy random powerpoint, 3asnál biztos jobb.
2014. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Silber ***** válasza:
65%

Előadásokat powerpointban adunk elő. Nem tudom, hogy megkötés volt-e vagy szabad kezet kaptatok a prezentációt tekintve, de a kisfilm maximum szemléltetőeszköz, nem előadás.

Szakmailag többé-kevésbé elmegy középsikolában, azokban voltak komoly hibák is benne (főleg az elején, az elemek tulajdonságainak jellemzésénél), valószínűleg emiatt (is) húzta le a tanár. Egyik hiba, hogy az amper (ami nem az áramerősség, hanem annak MÉRTÉKEGYSÉGE) jele pedig A, nem Amp.

Másrészről pedig az előadás nem Discovery-műsor, nem vágunk zenét a beszéd alá/mellé.

Nem tudom mennyire nívós az iskola, de a jegy reálisnak tartható. A sok kisebb hiba összességében le tud húzni egy jobb előadást is.

2014. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az áramerősséggel kapcsolatos hiba középiskolában még elmegy.


Én nem húznám le a diákokat, akik pluszban dolgoznak


Ezt el lehet mondani hogy mindenki tanuljon belőle de ha orbitális baromságok nem voltak az előadásban akkor 4es vagy 5ös simán mehetett volna

2014. máj. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!