Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Holnap írok fizikából a...

Holnap írok fizikából a kettesért, valaki segítsen!?

Figyelt kérdés
A tanár lehetőséget adott fizikából hogy meg legyen a kettesem, azt mondta ha két anyagot megtanulok,és megírom a dolgozatot megfelelőre akkor megkaphatom! (9. osztály) Hidrosztatikai nyomásból, és a Felhajtóerő nyugvó folyadékokban,teste úszásából kéne írom,ezt az anyagrészt csak egy óránvettük,akkor is dolgozatot írtam,szóval nem tudtam figyelni. A lényeg hogy itthon olvasgatom a könyvet,de nem értek belőle semmit. egyáltalán mi az a pAhg ,meg ilyenek? VAn egy feladat a könyvben -> 'Hidraulikus emelővel 800kg tömegű autót könnyedén megemelhetjük, 120N erővel. Hányszor nagyobb az emelő duggatyú felülete a lenyomott dugattyú felületénél?' Ha valaki levezetni nekem ezt a feladatot,legalább látnám hogy kell megoldani egy ilyen feladatot,mit kell számolni mivel! Valaki légyszíves.
2014. jún. 9. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Jajj most látom, hogy elvileg ma írtál. Pedig tudtam volna segíteni. Ha esetleg kaptál még haladékot, szívesen segítek.
2014. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kicsit későn válaszolok

de köszönöm szépen!

sikeresen lefeleltem egy hármasra, és most már a 10. osztály padjait koptatom! :)

2014. okt. 5. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ennek nagyon örülök. Már féltem, hogy elhasaltál. És nem baj, hogy csak most írtál, jobb később, mint soha, lehet megérezted, hogy gondoltam rád a napokban, hogy vajon mi lehet veled.
2014. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

már az érettségim is meg van hihi.

hogy halad az idő.

2017. okt. 12. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Azta de durva. Már több, mint 3 év telt el a kérdésed kiírása óta...
2017. okt. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!