Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy a legkönnyebb az algebrát...

Hogy a legkönnyebb az algebrát tanulni/megérteni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 13:18
 1/3 anonim válasza:

Kell egy jó könyv, amiben értelmesen el van magyarázva minden, és kell valaki, aki tud segíteni.

24 éves vagyok, és eddig az alapvető számításokkal is akadtak gondjaim, na meg az algebrával.

Azért nem tudtam, mert soha nem magyarázták el normálisan és a könyvek nem értek semmit.

Viszont nemrég apámtól kölcsönvettem az ezeréves szakmunkás matekkönyvét, amiben minden el van magyarázva példákkal, jó szájbarágósan. Láss csodát, mostmár értem ...

2010. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a típusokat, a példafeladatokat, és onnantól már csak rengeteg gyakorlás kérdése... Persze ez attól is függ, hogy milyen szinten kell.
2010. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,és hol lehet beszerezni azt a könyvet?
2010. jan. 6. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!