SzakálLiliána:D kérdése:

(Egri Csillagok) olvasó naplót kell írnom az egri csillagokból és lenne pár kérdésem az első fejezetről? (nagyon megköszönném a válosszokat)?!

Figyelt kérdés

1.Ceceyhez Vendég érkezik. Kicsoda? Kit üldöz a jövevény s miért?

2.Hová törnek be a portyázó Alah-hívők?

3.A törökkel vívott harc során meghal Gergő édesanyja. Mi történik Jumurdzsákkal?

4.Hogyan átkozza meg a török rab a sziget vár úrát?

5.Kikkel nevelkedik együtt Gergő? :D *-*



#Gergő #Jumurdzsák #Alah-hívők
2014. jún. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még bőven van időd nyáron elolvasni, hajrá!
2014. jún. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van azért megköszöntem volna válaszokat mert fontos lenne de ok... :D *-* Azért ha valaki tudna ezekre választ adni akkor még örülnék annak... :D
2014. jún. 25. 20:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak azért lenne fontos, mert nem akarod elolvasni...
2014. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó én segítséget kértem ha nem akarsz RENDES(!!!) válaszokat adni akk ne válaszolj légyszíves mert erre senki-se kiváncsi..... :D *-* oki????
2014. jún. 25. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Arra sem kíváncsi senki, hogy te itt oltogatsz másokat.

Vedd szépen a kezedbe a könyvet és olvasd el. Lehet, hogy a környezetedben az a menő, aki buta, mint a faék, de hidd el, normális emberek között ez égő.

2014. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi de én nem oltogatni szeretnék ne annak vedd...! És amugy meg elkezdtem olvasni csak Holnapra azonnal kéne nekem mert bajba fogok kerülni(!!)a többire mindre tom a választ csak ezek kénének.... de azért köszii... :D *-*
2014. jún. 25. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!