Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyetemen van lehetőség...

Egyetemen van lehetőség nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy a szakmai idegen nyelven kívül nem tanulnak konkrétan nyelvet az emberi erőforrások szakon. Ez igaz?

2014. júl. 1. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik egyetemen. A BME-ről tudok nyilatkozni, ott kapsz valamennyi kreditet, amit ingyen nyelvoktatásra (a japántól az arabon át...) költhetsz tetszésed szerint, vannak olcsóbb (nagyobb csoportos) és drágább órák. Ha elfogyott a kredit, akkor onnantól fizetős, de klasszisokkal olcsóbb, mint a piacon.
2014. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Konkrétan a PE-re gondoltam, sajnos azt olvastam több helyen is, hogy elég gyenge a nyelvoktatás, ezért nem is értem, hogy egyáltalán van-e
2014. júl. 2. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Miskolci Egyetemen közgáz alapképzésen (ez is odatartozik) sok tárgyat fel lehetett venni angolul az első két évben.

Szerintem máshol is van rá lehetőség

2014. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, arról tudok, hogy lehet angolul felvenni, de sajnos csak középszintű nyelvvizsgám van egyelőre, szeretnék felsőfokúra felkészülni éppen azért, hogy majd angolul is vehessek fel tárgyakat, de így még nem merem megpróbálni.

Köszönöm!

2014. júl. 2. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:
mostanában szerintem mindenhol vannak nyelvi kurzusok. de arra ne számíts, hogy ott bármit is meg fogsz tanulni. összeraknak 30-40 diákot akiknek fele épp a nyelvvizsga előtt áll, másik fele meg még köszönni se tud azon a nyelven. mit csináljon velük így egy tanár? :-S
2014. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!