Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok kémiában segíteni?

Tudnátok kémiában segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyából két hét múlva lesz a pótvizsga. Tanultam már de valaki el tudná magyarázni az egész 9.-es anyagot! A savbázis reakciókig. (csak eddig jutottunk évközben). Leginkább az elektronhéjak kiépülése amit nemigen értek. De a többi is érdekelne. Előre is köszi.

2014. júl. 30. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd részletesen a témákat, akkor elküldöm privátban a magyarázatokat. Fejből már nem emlékszem, hogy mi van a 9. osztályos anyagban.
2014. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából a tanár nem mondott konkrétumokat de azt mondta hogy a sav bázis reakciókig tanuljam a könyvet(mozaikos) és én a könyvemet meg elhagytam szóval innen néztem a kérdéseket: [link]
2014. júl. 30. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a Mozaikos Kémia 9. tartalomjegyzéke.


Na bakker. Azért azt remélem nem várod el, hogy bárki is online majd' 100 oldalnyi tananyagot ingyen elmagyarázzon. Egy jó kémiás osztálytársadat kérd meg és ajánlj mondjuk 1500 ft-ot másfél óra magyarázásért (egy magántanár ennyiért 5-6000 forintot is elkér).


Meg tudod tenni?

2014. júl. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem mert koleszos vagyok és nincs közelben osztálytársam sem senki olyan aki tudna segíteni de akkor mindegy azért kösz
2014. júl. 31. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!