Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki eltudná nekem küldeni...

Valaki eltudná nekem küldeni az Egységes I matematikai feladatgyűjtemény első 30 feladatának a megoldását?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Komolyan gondoltad, h valaki meg fogja neked ezeket csinálni? egyébként hány éves vagy? mert ha elmúltál 14 (és valószínűleg igen, mert ált. iskolában nem használnak egységest), akkor ezeket simán meg kéne tudnod csinálni. ha valamit nem értesz, szívesen segítek, de a leckédet senki nem fogja megcsinálni. ha csak ellenőrizni kéne, akk írd be, h neked mi jött ki, és megmondom, h szerintem jó e.
2010. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, félre értesz. :) Megcsináltam őket, de van 3-4 feladat amiben nem voltam biztos. Nem kívánom senkitől, hogy írja meg helyettem a házit. Egyébként a megoldókulcs szkennert változatára lettem volna kíváncsi.
2010. jan. 12. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:
ha megmondod, mi az a 3-4, akkor megpróbálhatok segíteni (bár nem vagyok a legjobb matekból).
2010. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!