Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiaiból el...

Disbre kérdése:

A kőszívű ember fiaiból el tudná nekem mondani valaki hogy kik voltak a szereplők?

Figyelt kérdés
Elolvastam a könyvet csak elfelejtettem az elején lévő szereplőket.Kérlek segítsetek! úgy kérném hogy pl: Hatvan perc! szereplői

#temetési ima szereplői...
2014. aug. 5. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Nézd, valaki volt hozzád hasonlóan olyan, aki szintén elfelejtett olvasónaplót írni, ami egyébként állati hasznos, ha ilyen kérdésekre kell válaszolni és az egyetemre is felkészít egy kicsit, amikor ki kell jegyzetelni egy-egy tanulmányt, hogy nem felejtsd el, miről is olvastál.


Legközelebb írj olvasónaplót, megspórolhatod az ilyen kérdéseket GYIK-en és a számonkérés is jobban fog menni. ;-)

2014. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké;) Köszönöm a segítséged!
2014. aug. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!