Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az egri csillagokban kitől...

Az egri csillagokban kitől kihez és honnan hová jutnak a gyűrű a kard és a térkép?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 14:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
El kellene olvasni talán a regényt...Művelődni, okosodni. Plusz egy kis nyelvtan se ártana. A könyv címe nagy betűvel kezdődik.
2014. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
1-es válaszoló, hát képzeld, én se bírtam kiolvasni 12 évesen, meg szerintem a gyerekek 90 %-ának se. Ezenkívül meg rengeteg könyvet kiolvastam, ami érdekelt. A művelődés nem ott kezdődik, hogy egy mások által kijelölt könyv tartalmát számon kérik.
2014. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
12évesen elég gáz,ha egy ilyen könyvet nem képes kiolvasni egy gyerek. A kötelezők pont úgy vannak kiválogatva,hogy korosztálynak megfelelőek legyenek. A tartalmán pedig gondolkodni kell(ene) és abból következtetéseket levonni. A tanár felelőssége is,hogy hogy dolgoztat fel egy verset,regényt,de a diáké is. Bocs,de elvárható egy ekkora gyerektől,hogy gondolkodjon és akér egy ilyen hosszú könyv fő cselekményére emlékezzen. Meg ugye ott az olvasónapló is. De te úgyis visszajössz majd vagdalkozni és okoskodni. Mert ugye te a magad által választott úton is művelt lettél és leosztasz. Hány éves vagy? 20? Mert ha több vagy,mint 30 és legalább annyit felmutattál,mint én és a hozzám hasonló agyalágyultak,akik az általuk kedvelt könyvek mellett a kötelezőkön is elgondolkodtak,na majd akkor adok a véleményedre.
2014. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg tudna a kérdésre válaszolni? 1,3 kössz a semmit 2.:)
2014. aug. 30. 10:43
 5/19 anonim válasza:
28%
1,3 bizti ugyan az vagy, tuti valami magyartanár lehetsz, de elég szánalmas, h. itt osztod az észt, mert olyan stréber voltál, hogy barátaid se lehettek. én se olvastam ki, de nem vok kevesebb
2014. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
eléggé fent hordja az orrát, nem érdemes az ilyennel foglalkozni, ha az ilyeneken múlna a világ fejlődése, akkor még az őskori szinten lennénk és barlangok falára vésnénk a vadászélményeinket :d
2014. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Légyszi vki tudna nekem válaszolni?
2014. aug. 31. 16:14
 8/19 anonim ***** válasza:

3.

Ne aggódj lassan majd az ilyen twájlájgt meg egyéb homoszexualitásra buzdító olvasmányok lesznek a kötelezők, mert az könnyed olvasmány..és nem éleszt nemzeti öntudatot a kölkökben

2014. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszojatok fontos😁
2014. szept. 2. 14:10
 10/19 A kérdező kommentje:
léggyszi válaszoljatok és ne a másikat szidják....köszönöm
2014. szept. 8. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!