Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni német...

Tudnátok segíteni német fogalmazásban?

Figyelt kérdés
A nyárról kell írnom hogy hogy telt és kéne egy kis segítség kb 8 mondat kell. Azt kéne beleírni hogy egész nyáron otthon voltam , nem sokat jártam strandra mer rossz idő volt, a macskára vigyáztam mert műtötték és vele voltam, szinte minden nap találkoztam a barátaimmal, gépeztem, olvastam kb ennyi

2014. szept. 3. 21:59
 1/2 A kérdező kommentje:
jaa és múlt időbe kéne:)
2014. szept. 3. 22:03
 2/2 anonim válasza:
Im Sommer war das Wetter vielmal schlecht, so war ich oft zu Hause. Ich bin sehr faul. Ich weiss, dass ich nicht deutsch sprechen kann, aber ich habe kein Wort gelernt. Aber das interessiert mich nicht. Ich schreibe meine Hausaufgabe an gyakorikerdesek.hu, und so zum Glück kann ich dumm bleiben!
2014. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!