Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Házi feladatot kaptam hogy...

Házi feladatot kaptam hogy írjak egy bemutatkozó fogalmazást, de semmi ötletem! Valakinek valami ötlet? Nagyon megköszönném!

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Tegnap már válaszoltam egy hasonló kérdésre !

A bemutatkozó fogalmazásodat egy kis életrajzként is felfoghatod, írhatsz Magadról pár közérdekű adatot, mikor, hol születtél, külső tulajdonságaid, hajad, szemed színe, magasságod, testalkatod, szüleid, foglalkozásuk, testvéreid, hol laksz, miért jelentkeztél ebbe a középiskolában, melyik általánosba jártál, milyen eredménnyel végezted, ha van elképzelésed, mi szeretnél lenni arról is írhatsz, mi érdekel, szabadidődben mivel foglalkozol szívesen, van-e háziállatod, miért ezt a fajtát választottad, kik a barátaid, sportolsz-e valamit, sikereid, elért eredményeid ebben, mit szeretsz olvasni, melyen zenei stílus a kedvenced, ha van ilyen, egyéb időtöltéseidről, mozi, színház, sportesemények, mi a véleményed a lakókörnyezetedről, stb.

2014. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Ha valakinek van még valami ötlete szívesen meghallgatom!

2014. szept. 4. 18:53
 3/3 anonim válasza:
Még írhatsz a személyiségedről is pl.: kedves vagy, arrogáns, vicces, visszahúzódó stb.
2014. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!