Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » "AZ ÉN KARÁCSONYOM" címmel...

"AZ ÉN KARÁCSONYOM" címmel kell fogalmazást írnom de semmi nem jut eszemmel Valami ötlet? (20-25mondta) nagyon megköszönném

Figyelt kérdés
2012. dec. 24. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

* legszebb karácsonyi emlék (nekem az, mikor apa elvitt minket szánkózni)

* karácsonyi szeretetcsomagot küldtél egy szegényebb ismerősödnek valakinek, és most azon fizolofálsz, hogy vajon mit mire használnak. A végén csörög a telefon, megköszönik a csomagot és elmondják, hogy milyen süteményt sütöttek az általad küldött élelmiszerekből.

* karácsoni cipősdoboz összeállításának története (gondolkozol, mit rakj bele, veszel valamit, mindenki megdicséri a családból, neked is megtetszik és meg akarod tartani. Végül mégis berakod a dobozba. A végén egy ugyanilyet találsz a fa alatt).


Ennyi ötletem van, sok sikert! 20-25 mondat nem olyan sok.

2012. dec. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Aki a karácsonyról nem tud íri 25 mondatot, az nyelvtanilag igen szegény ember. Bocs.
2012. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nehogy már karácsonykor az iskolai dolgokkal foglalkozz...
2012. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!