Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Informatika vizsgán (Word...

Informatika vizsgán (Word szövegszerkesztő) milyen feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Miket nézzek át? Sima fősuli,nem info szak!!
2010. jan. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nézz meg pár ecdl-tesztet, sztem valami hasonló lesz. nem hiszem, hogy makrókat kéne beépítened, valszeg kapsz egy nyomtatványt papíron, és wordben reprodukálnod kell.
2010. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most dobtam le egyet.

nekem az volt hogy kaptam egy nyomtatott lapot, egy mintát, hogy csináljam meg szövegszerkesztőben. számít a lap méretezése, a margók, a bekezdések, a szöveg típusa, a karakterek mérete, ha van táblázat akkor minden eleme, a szegélyezés, háttérszín, kitöltés, elrendezés. egyszóval minden! amit általában kihagynak az a betűtípus módosítása (ezt legtöbben nem veszik észre). a legapróbb részletekig nézz át mindent a mintán és próbálj meg egy ugyanolyat alkotni! nálunk kevésbé számított az, hogy mennyire tudjuk kezelni a programot, inkább a megfigyelőképességet nézték. jah és mindig arra a névre ments amit a feladatban megadnak! ha más névre mentessz akkor meg sem nézik! sok sikert! (: remélem segítettem valamennyit...

2010. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi,azóta túl vagyok rajta és meglett! :)

Nekem élőfej-láb volt meg képkicsinyítés,meg páros-páratlan oldal beállítás. Volt egy nehéz teszt is,de hál istennek ment! :)

2010. jan. 20. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!