Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy matek feladatban kérhetek...

Egy matek feladatban kérhetek segítséget?

Figyelt kérdés

Kömal feladat, de nem akarom beküldeni a versenybe csak a tanáromnak kell elküldenem, különben egyest ad! Kérlek segítsetek!

Egy derékszögű háromszög oldalai 3, 4, 5. Határozzuk meg azt az egyenest, amely a háromszög kerületét és területét is felezi.



2014. okt. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan azt akarod elhitetni, hogy a tanárod egy öt pontos KöMaL feladatot adott fel házinak, és ha nem csinálod meg egyest ad rá? Majd ha 11.-én tedd fel, miután lejárt a beadási határidő. Nyilvánvaló, hogy az egész hazugság amit a kérdésedben leírtál, és meg akarod oldatni valakivel a feladatot. Senki nem fog rá választ küldeni. Azok akik nem tudják mi a KöMaL azért, mert nem fogják tudni megoldani, akik meg igen, azok nem teljesen hülyék.
2014. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia, nem házinak adta fel, hanem egész egyszerűen kötelező csinálnunk a Kömalt. És a beadási határidő előtt két nappal el kell küldenünk neki, különben egyest ad. Hidd el engem nem igazán érdekel a verseny...
2014. okt. 7. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak nem a bonyhádi Petőfi Sándor Gimnáziumba jársz?
2014. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Irtam privibe egy kis segítséget. De dolgoznod kell rajta.
2014. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!